Gantry - Dinamikus menüváltás

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #5289 Írta: wallas
Gantry - Dinamikus menüváltás téma létrehozva wallas által
Sziasztok!

Kinéztem egy hasznos funkciót, de a kivitelezéséhez nem nagyon értek, ehhez kellene segítség.

A www.rockettheme.com/ -on lévő Dynamic, Scrolling Header?-ről lenne szó. (menü ami késleltetve tűnik el ha felfelé lapozunk az oldalon)
Egy sima gantry-4.1.24-rocketlauncher-t tettem fel, a www.rockettheme.com-on lévő összes RocketTheme Extensions-t letöltöttem.
Néztem hasonló funkcióval ellátott témát Anacron , de a leírását Dynamic, Scrolling Header követve sem sikerül megoldani, vagy éppen nem is ez az a funkció? :D

A megtisztelő válaszokat megköszönném.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 9 hónapja wallas által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #5290 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry - Dinamikus menüváltás
A trükk annyi, hogy még az Anacron tartalmazza ezt a feature-t, addig a sima Gantry sablon nem. Ahhoz hogy használd mindenképp tagságot kell vásárolni. Ha, van tagság akkor már elérheted faeture-t, így akár egy másik Gantry alapú sablonodba is használhatod.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 9 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #5291 Írta: wallas
wallas válaszolt a következő témában: Gantry - Dinamikus menüváltás
Köszönöm a válaszod. Az Anacron téma is megvan, működik is néztem, csak nem tudom mit kellene belőle átpakolni. :D
Utolsó szerkesztés: 9 éve 9 hónapja wallas által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 9 hónapja #5292 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry - Dinamikus menüváltás
A headroom js-eket kell behúzni és megjeleníteni egy új pozícióban, továbbá a hozzátartozó css-ket is át kell másolni, akkor működni fog.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 9 hónapja - 9 éve 9 hónapja #5293 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry - Dinamikus menüváltás
Közben megcsináltam. A fájlokat felül kell írni ez eredeti Gantry sablon fájljaival.

Melléklet:

Fájlnév: gantryheadroom.zip
Fájlméret:8 KB

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 9 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: wallas

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 9 hónapja #5294 Írta: wallas
wallas válaszolt a következő témában: Gantry - Dinamikus menüváltás
Hálás köszönet :woohoo: , annyi lenne a baj vele, hogy így nem váltja a téma háttér, header színeket(sötét=világos) csak a gombok színe változik, de ez már elég nagy előrelépés. ;) .

esetleg ha ráérnél meglesnéd a = Login Panel, Popup Panel, Coming Soon Page feature-ket is, és írnád mennyivel tartozom. :unsure:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!