Gantry - A Showcase pozícióban hibásan jelenik meg a bevezető szöveg IE11 esetén

Több
10 éve 4 hete #4793 Írta: Zotius
Üdv! Honlapunkat mostanában újítom fel , J2.5.x-ről átpakoltam J3.2.x alá, ahol most már Gantry keretrendszerben fut. :)
Minden szép és jó, pár nap alatt (többnyire) megtanultam a Gantry kezelését is, de tesztelve a felújított oldalt több böngészőben is, Internet Explorer 11 alatt egy érdekes dolgot tapasztaltam:
A showcase-a pozícióban lévő "Üdvözlő" modulban lévő Egyéni HTML tartalom jobb oldalán a szöveget takarja valami:

Ugyanez a Firefoxban tökéletesen látható, lásd alább:

A showcase sáv csak 1 oszlopos (csak showcase-a pozíció van benne), ezért további (üres) pozíció nem takarhatja. Akkor mi lehet?
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 4 hete #4794 Írta: Balázs
Én nem tudtam reprodukálni:

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 4 hete #4795 Írta: Balázs
A rt-showcase-pattern osztályban pedig érdemes none értékre tenni a background-image értékét, mert operában megjelenít egy szürke rácshálót.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 4 hete - 10 éve 4 hete #4796 Írta: Zotius

Balázs írta: A rt-showcase-pattern osztályban pedig érdemes none értékre tenni a background-image értékét, mert operában megjelenít egy szürke rácshálót.

Igen, igen! :) Éppen tesztelés miatt telepítettem a Google Chrome-ot, és - legnagyobb meglepetésemre - ott is látható a rácsháló... :ohmy:
Nemsokára kigyalulom a css-ből.
Utolsó szerkesztés: 10 éve 4 hete Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 4 hete #4797 Írta: Zotius
Hogy-hogy nem tudtad reprodukálni?
De hiszen a képen, amit betettél, nagyon is jól látszik, hogy jobb oldalon nem látható a sorok végén lévő szöveg... :D

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 4 hete #4798 Írta: Balázs
He-he, na mindjárt ránézek még egyszer :D

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!