Milyen programmal tudom megtervezni a Joomla! sablonomat?

Több
10 éve 2 hónapja #3885 Írta: agigal
Üdv nektek!

Viszonylag új vagyok a weblap szerkesztés területén. Szeretnék segítséget kérni. Mondanátok nekem olyan webdesign programot amivel megtudom tervezni a honlapom kinézetét és persze kompatibilis a joomla-val? Kifejezetten az Artisteer program érdekelne, letöltöttem a 3 és a 4 et is, de slide-okat csak a 4-ben tudok csinálni viszont nincs az export részében joomla theme lehetőség. Hogy tudom megoldani, h. elfogadja a joomla a bővítménykezelőbe? Elsősorban erre keresem a választ, illetve honnan tudnám letölteni a normál verziót ingyen? De szívesen fogadok már program ajánlatot is ami WYSIWYG alapú.

Köszönöm előre is a válaszokat!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3887 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Milyen programmal tudom megtervezni a Joomla! sablonomat?
Megtervezheted a sablont például Photoshop-ban vagy Gimp-ben és a képi elemek + némi css programozással könnyedén készíthetsz saját keretrendszer alapú Joomla! sablont pl. Gantry-vel.
Igaz, én Artsteert nem használok de itt van egy kép hogy hol kellene lennie az import/export funkciónak. Ha esetleg nem találod, akkor lehetséges, hogy az ingyenes verzió nem tartalmaz ilyen szolgáltatást.
Célszerű a programot tiszta forrásból beszerezni, mert a nem jogtiszta verziók generálhatnak ártó kódot a sablonodba, ami megkönnyítheti az oldalad feltörését. A standart - export funkcióval rendelkező - verzió kb. 29E Ft.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: agigal

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3889 Írta: agigal
agigal válaszolt a következő témában: Milyen programmal tudom megtervezni a Joomla! sablonomat?
Köszönöm a gyors visszajelzést!

Az lenne a kérdésem photoshoppal vagy más programmal hogy tudok olyan fejlécet készíteni amiben váltakoznak a képek? Mondjuk egy csoportról készült 4 v. 5 kép és azt szeretném hogy ezek folyamatosan váltsák egymást áttűnéssel úgy hogy egymás mellett tűnnek fel. vagy ezt megtudom oldani a Joomla!-ban is?
Köszi!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3891 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Milyen programmal tudom megtervezni a Joomla! sablonomat?
Ezek úgynevezett képváltók (slideshow), amire szükséged van. Ide berakhatod a képidet és megjelenítheted őket tetszőlegesen. Ilyen bővítmény pl. a RokSprocket .

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!