RocketTheme Fresco almenü szélességének módosítása

Több
10 éve 3 hónapja #3829 Írta: BlackHeart
RocketTheme Fresco almenü szélességének módosítása téma létrehozva BlackHeart által
Sziasztok!

Valahogy nem sikerül boldogulnom ezekkel a 2.5 és 3 joomlához készült sablonokkal.
RocketTheme Fresco sablonnál szeretném az almenük szélességét módosítani. Hosszú almenüpont neveket kell használni az oldalon és a szüveg kilóg. Viszont nem találm ezt a sablonon belül hol tudom megtenni.
demo.rockettheme.com/?template=fresco

Firebug és az Opera Dragonfly-val megtaláltam ezt a kódrészletet, viszont ezt egyszerűen nem találom a fájlokban.
Code:
<div class="fusion-js-container level1 menutop"> <div class="fusion-js-subs" style="display: none; visibility: visible; z-index: 1; width: 200px; padding-bottom: 20px; padding-top: 10px; padding-left: 9px; top: 49px; left: 276px;"> <div class="fusion-submenu-wrapper level2 " style="width: 182px; margin-top: -109px; height: 109px; left: 0px; display: none; opacity: 0;"> <ul class="level2" style="width:180px;"> <li class="item105 f-submenu-item"> <li class="item106 f-submenu-item"> <li class="item107 f-submenu-item"> </ul> <div class="drop-bot"></div>

Tudnátok segíteni benne merre keressem.
Köszönöm a segítséget!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3830 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: RocketTheme Fresco almenü szélességének módosítása
Gantry keretrendszer alapú sablonok esetében a menübeállításokon belül tudod ezt beállítani.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BlackHeart

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3853 Írta: BlackHeart
BlackHeart válaszolt a következő témában: RocketTheme Fresco almenü szélességének módosítása
Köszönöm a választ!
A menükezelőben ilyen opció van: "Drop-Down Width (px)" itt bármit adok meg semilyen változás nem történik. Én rontok el valamit?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3855 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: RocketTheme Fresco almenü szélességének módosítása
A szülő menüpontba definiáld az értéket, majd ha szükséges ürítsd a gyorsítótárat, ha nem jelenik meg rögtön a kért változtatás.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BlackHeart

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3856 Írta: BlackHeart
BlackHeart válaszolt a következő témában: RocketTheme Fresco almenü szélességének módosítása
Köszönöm! Az volt a hiba, hogy nem a szülő menüben állítottam be hanem az almenüben próbáltam!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!