Gantry - A nyelv váltásakor nem jelenítődik meg a menü.

Több
10 éve 6 hónapja #3139 Írta: dmc
Sziasztok!

Valaki le tudná nekem írni hogy hogy tudom megjeleníteni a többnyelvű oldalon a dolgokat?
Magyarul szépen megjelenik ha nyelvet váltok a menü az be van állítva hogy megjelenjen meg is van csinálva a menü de nem jelenik meg.
A segítséget előre is köszönöm

dmc

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3142 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry - A nyelv váltásakor nem jelenítődik meg a menü.
Általában, akkor nem szokott működni, ha valami apró pontatlanság miatt nem került vagy hibásan került valami beállításra. Azt javaslom, hogy menj végig még egyszer a lépéseken és ha ezután sem megy, akkor fel tudjuk göngyölíteni esetleg a problémát.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3143 Írta: dmc
dmc válaszolt a következő témában: Gantry - A nyelv váltásakor nem jelenítődik meg a menü.
Már 2X végigmentem menük is megvannak össze is vannak kötve ha rákattintok a nyelvre akkor nem jelenik meg a menü :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3144 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry - A nyelv váltásakor nem jelenítődik meg a menü.
Oké. Az idegen nyelvű menü hozzá van rendelve az adott idegen nyelvhez?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3145 Írta: dmc
dmc válaszolt a következő témában: Gantry - A nyelv váltásakor nem jelenítődik meg a menü.
Igen elvileg mindent hozzárendeltem.
Itt nincs magán üzenet?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3146 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry - A nyelv váltásakor nem jelenítődik meg a menü.
Ha confidential típusba rakod az üzented, akkor azt csak az adminok tudják elolvasni:
Code:
[confidential][/confidential]

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!