Gantry - A stílus beállítási lehetőségek kevesebb paraméterrel jelennek meg. Miért?

Több
10 éve 6 hónapja #3094 Írta: drSpencer
Üdv!

Most barátkozom a Gantry rendszerrel. 3.1.5-ös joomlára telepítettem 4.1.17-es Gantry-t.
De nekem sehogyan sem látszanak a "Stílus beállítási" lehetőségek ilyen sok paraméterrel...
Azokat vmi "Pro" módban lehet csak elérni? Vagy én vagyok Láma? :)
Kerestem gúgliban és a Rocket theme oldalain is full csomagot, de nem sok sikerrel.

Esetleg vkinek vmi meglátása?

Előre is köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3095 Írta: Balázs
Maga a Gantry keretrendszer moduláris és bármikor kilehet bővíteni utólag fejlesztésekkel. Az alap Gantry sablonhoz annyi beállítás jár amennyit látsz. A bemutató cikkben jelezve van, hogy egyes képeken kibővített funkciók is láthatók, ha klubtag vagy a Rockettheme-nél, akkor, el tudod érni őket. Melyek azok a funkciók amiket hiányolsz? Esetleg a későbbiekben megnézhetem, hogy azokat a funkciókat, milyen könnyen lehetne beépíteni az alap sablonba és írhatok róla egy leírást.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: drSpencer

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja #3098 Írta: drSpencer
Kedves Balázs, köszönöm válaszod! :)

Elolvastam a bemutató cikket,ezután neki álltam próbálkozni, de azt tapasztalom ,hogy nem tudom a:
"Stílus beállítások" alatt megváltoztatni a Background, Header stb színeket...
Ehhez szeretnék hozzá férni, a Rocketthem-nél még nincs accountom, de az én olvasatomban ők adnak hozzá férést minden "extra" fícsörhöz, ha tag leszek... :)
Kérdezném tőled:
csak addig lesz elérhető az extra funkció amíg a tagság fenn áll? Van erre tapasztalatod?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 6 hónapja - 10 éve 6 hónapja #3107 Írta: Balázs
A leírásban szereplő képek tartalmaznak már olyan extra szolgáltatásokat is ami az alap Gantry-ben nincsen "telepítve". Ha tag vagy, akkor elérheted az összes sablont, frissítést, bővítményt ingyenesen. A Gantry-hez kapcsolód szolgáltatások integrálása egy-egy sablon esetében változó. A tagságban lévő sablonok alapból tartalmazzák azokat amiket te utólag is hozzá tudsz illeszteni az alap Gantry sablonodhoz. Ha, jól megy a CSS kódolás, akkor tagság nélkül is betudod állítani, az alap kinézetét az oldaladnak, ha evvel nem szeretnél időt tölteni, akkor érdemes a klubban választani egy neked tetsző sablont és azt átalakítanod.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 10 éve 6 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: drSpencer

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!