Alternatív "Bővebben gomb" felirat hibás megjelenése

Több
11 éve 1 hónapja #1918 Írta: Isodius
Sziasztok!

Lehet, amilyen hosszú lesz a kérdésem, olyan rövid és egyszerű a válasz.
Az egyik oldalamhoz egy J51 Endeavour nevű sablont használok. A problémám az lenne, hogy ha az egyik cikkben alternatív bővebben gomb szöveget adok meg, akkor hiába állítom be, hogy a cikk címe a gomb neve mellett ne jelenjen meg, akkor is megjelenik.

A sablon idevágó kódrészlete így néz ki:
Code:
<p class="readmore"> <a href="<?php echo $link; ?>"> <?php if (!$params->get('access-view')) : echo JText::_('COM_CONTENT_REGISTER_TO_READ_MORE'); elseif ($readmore = $this->item->alternative_readmore) : echo $readmore; echo JHTML::_('string.truncate', ($this->item->title), $params->get('readmore_limit')); elseif ($params->get('show_readmore_title', 0) == 0) : echo JText::sprintf('COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE'); else : echo JText::_('COM_CONTENT_READ_MORE'); echo JHTML::_('string.truncate', ($this->item->title), $params->get('readmore_limit')); endif; ?></a>

Na most, ha ebből a következő sort egy kettős kereszttel inaktívvá teszem, akkor a probléma megjavul:
Code:
echo JHTML::_('string.truncate', ($this->item->title), $params->get('readmore_limit'));

Sajnos nem értek a programozáshoz, ezért nem tudom kijavítani, és angolul sem tudok elég jól ahhoz, hogy lelevelezzem a sablon készítőjével.

Tudtok abban segíteni, hogy hogyan javítsam ki azt az egy sort?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 1 hónapja #1919 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Alternatív "Bővebben gomb" felirat hibás megjelenése
Ha komentezéssel megszüntetted a kiíratást, akkor már megoldottad a problémát.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!