Joomla 2.5 főoldal nem vált át másik oldalra.

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #1807 Írta: bacsisza
Joomla 2.5 főoldal nem vált át másik oldalra. téma létrehozva bacsisza által
Sziasztok!
Van egy problémám amivel nem jutok előre.
Szóval vettem egy egy sablont konkrétan ezt demo.smartaddons.com/#sj-mobi

és a gyári oldalon ha a nagy képre klikkelek akkor átdob egy másik oldalra ahol a cikket el tudom olvasni és ugye a felső kép eltünik, viszont nekem nem ezt csinálja, hanem átdob egy másik oldalra de a felső kép ott marad és kesknyebb a szövegmező is ahova írja a cikket. Ez a probléma fennáll a lejebb lévő bővebben füleknél is, de a menüben nem. A modulbeállításoknál csak a főoldal van kijelölve.
Ez pedig az oldalam: autosokazautosokertalapitvany.com
Nekem ezt már csinálta egy RT sablon is de azt nem alakítottam ennyire át és akkor szimplán elölről kezdtem, de itt ez a verzió nem tudom elképzelni. Biztos van valami egyszerű megoldása. Ha másik oldalt állítok be főoldalna annál is ugyan ezt csinálja szűken jeleníti meg benne a cikkeket.

Van valamilyen tippetek mi lehet a gond? Találkoztatok már ilyennel?
Utolsó szerkesztés: 11 éve 2 hónapja bacsisza által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1827 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla 2.5 főoldal nem vált át másik oldalra.
Én általában úgy szoktam, hogy ha veszek egy sablont és 1:1 az kell mint ami a demóban van, akkor felteszem lovalhostra a kickstarter verzióját a példatartalmakkal és és az alapján konfigurálom be az éles oldalam.

Bár úgy látom, hogy sikerült megoldani a képváltó problémát.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!