Eltűntek a frissítési oldalak?

Több
7 éve 9 hónapja #9889 Írta: freepetya
Eltűntek a frissítési oldalak? téma létrehozva freepetya által
Nem rég vettem észre, hogy az admin felületen a bővítmények-kezelés-frissítési oldalak pontnál csak három bejegyzés van. Nem tudom mikor és mitől tűnhettek el a bővítménybejegyzések, de leginkább az érdekelne, hogy valamilyen módon vissza lehet-e állítani.
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 9 hónapja #9890 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Eltűntek a frissítési oldalak?
Olyan, mint ha törölve lett volna minden bejegyzés az xxx_update_sites táblából ennek a háromnak a kivételével.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: freepetya

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja #9897 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Eltűntek a frissítési oldalak?
Hát, sajnos így van. Belenéztem az adatbázisba is. Vajon ez mitől lehet. Mostanában nem nyúltam az oldalhoz, semmilyen egyéb rendellenességet nem tapasztalok. Lehet valamit ezzel kezdeni?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja #9900 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Eltűntek a frissítési oldalak?
Végül egy régebbi mentés adatbázisából visszatettem a táblát. Azért kicsit izgat, hogy vajon mi történhetett.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja #9901 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Eltűntek a frissítési oldalak?
Igen én is ezt javasoltam volna, hogy egy tiszta Joomla! telepítőből, vagy egy backupból tedd vissza a törölt részeket. Maga a dolog tényleg fura, de valószínűleg nem terjed ki, ilyen szintű naplózás a szolgáltatódnál, így elég nehéz lenne kinyomozni a probléma valódi okát. Ráadásul a maga Joomla! adminiszráció nem is ad arra lehetőséget, hogy közvetlenül törölj frissítési oldalt, így talán más jellegű törlés/probléma állhat/állhatott a háttérben.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #10082 Írta: dorothyweb
dorothyweb válaszolt a következő témában: Eltűntek a frissítési oldalak?
Szia,
Ahogy látom a képernyőfotóból, telepítve van az Akeeba Backup. A 4.7 változat bugos volt. Erről itt olvashatsz bővebben:
www.akeebabackup.com/home/news/1666-bug-...ed-update-sites.html
Benne van a megoldás is, bár úgy látom, máshogy megoldottad :)
üdv
Kriszti
Utolsó szerkesztés: 7 éve 8 hónapja dorothyweb által. Indoklás: typo
A következő felhasználók mondtak köszönetet: freepetya

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!