RokBooster HIBA - error PhpQueryScanStrategy.php on line 80

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #5263 Írta: Petronella
Sziasztok!

A szerver hibanaplófájlját teleszórja a rokbooster kiterjesztés ezzel:

PHP Notice: Undefined index: type in /public_html/plugins/system/rokbooster/lib/RokBooster/Joomla/PhpQueryScanStrategy.php on line 80, referer: www.example.com/ (az én domainem)


Ez van a 80-as sorban a PhpQueryScanStrategy.php fájlban. Mi lehet a baja? Valamint nem jelenik meg a facebook share és a G+1 megosztó gomb. (A like igen.) Lehet köze a rokboosterhez?

"$mime = $attribs; "


Bővebb kódrészlet:
Code:
protected function identifyScriptFiles() { $header_links = pq($this->prefix . 'script[src]', $this->document); foreach ($header_links as $link) { $attribs = pq($link, $this->document)->attr('*'); $href = $attribs['src']; unset($attribs['src']); $mime = $attribs['type']; unset($attribs['type']); $file = new RokBooster_Compressor_File($href, $this->options->root_url, $this->options->root_path); $file->setMime($mime); $file->setType('js'); $file->setAttributes($attribs); if ($this->strposArray($href, $this->options->ignored_files) !== false) { $file->setIgnored(true); } $this->script_file_sorter->addFile($file); }
Utolsó szerkesztés: 9 éve 10 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5267 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: RokBooster HIBA - error PhpQueryScanStrategy.php on line 80
Én nem tudtam még reprodukálni a te általad leírt hibát, de véleményem szerint a leggyorsabb megoldás, ha közvetlen af ejlesztőknek teszted fel a kérdést a megfelelő fórumban.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5269 Írta: Petronella
Petronella válaszolt a következő témában: RokBooster HIBA - error PhpQueryScanStrategy.php on line 80
Szia,
igen természetesen megnéztem már korábban, de sajnos ott csak tagok írhatnak kérdést. Ezért fordultam ide.
Más hiba szinte nincs is a naplófájlomban, és ez zavaró, hogy sűrűn teleírja.

Nem igazán értem, hogy a RocketTheme csapata, ha már ír egy ingyenes plugint, akkor miért ne lehetne ingyen visszajelezni, hibát jelenteni.

(Nézőpont kérdése, de - most én fizessek azért, hogy a hibás pluginról bug-jelentsek. Persze örülök neki, hogy vették a fáradtságot és készítettek egy alternatívát a sok optimizer mellé, ráadásul ingyen, de igazán lehetne egy free forum részük, ahol legfeljebb az elszántabbak tudnának segíteni, nem a fejlesztők a drága idejükben. )

Azért köszi, hogy foglalkoztál vele.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5270 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: RokBooster HIBA - error PhpQueryScanStrategy.php on line 80
Én sem vagyok most előfizetői tag, még is tudok írni a fórum megfelelő szekciójába.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5271 Írta: Petronella
Petronella válaszolt a következő témában: RokBooster HIBA - error PhpQueryScanStrategy.php on line 80
Igen, mert te már regisztráltál korábban. Aki még nem, annak csak fizetős opció van jelenleg. (Legalább is úgy tűnik.)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 10 hónapja #5274 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: RokBooster HIBA - error PhpQueryScanStrategy.php on line 80
Akkor írd le a használt verziószámokat, és megkérdezem. (Joomla, RokBooster, PHP)

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!