Ha rákattintok az angol zászlóra, "A kapcsolat alaphelyzetbe állt" hibát kapok

Több
11 éve 9 hónapja #813 Írta: Deer
Szia!

Addig jutottam a leírás alapján, hogy kint van a nyelvválasztó, de ha rákattintok az angol zászlóra, "A kapcsolat alaphelyzetbe állt" hibát kapok.

Hol ronthattam el?

Előre is köszi!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #814 Írta: Balázs
Végighaladtál a leíráson pontról-pontra? Linket tudsz adni?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #815 Írta: Deer
Igyekeztem pontosan követni.
link: agriainfo.hu/termal

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #816 Írta: Balázs
Valószínűleg valamelyik lépést kimaradt. Érdemes esetleg még egyszer végigfutni a leíráson, ellenőrizni a beállításokat még egyszer pl. Rendszer - Nyelvszűrő be legyen kapcsolva stb. Ha nem sikerül, akkor küldj egy PÜ-t és megnézem mi lehet a gond.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja - 11 éve 9 hónapja #817 Írta: Deer
Szia!

Köszönöm a választ!

Közben "Globális beállítások" - "Keresőbarát URL-címek"-et kikapcsoltam, így működik.

Próbálkoztam tovább:
"Keresőbarát URL-címek"-et visszakapcsoltam, "Az URL-átírás használata"-t bekapcsoltam, és átírtam a htaccess.txt-t ".htaccess"-re, merthogy apache-on fut az oldal.

Így működik minden SEO-friendly URL-ekkel is!


Még egyszer nagyon köszönöm a választ, és a cikket is természetesen! Nagyon jó cikk, teljesen érthető, nincs túlbonyolítva, mint azok, amiket ez előtt olvastam.
Utolsó szerkesztés: 11 éve 9 hónapja Deer által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #819 Írta: Balázs
Az a lényeg, hogy sikerült.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!