A nyelvszűrő plugin le van zárva, mi a teendő?

Több
11 éve 9 hónapja #851 Írta: botoseli
A nyelvszűrő plugin le van zárva, mi a teendő? téma létrehozva botoseli által
Egy kis segítség kellene, nem kapcsoltam ki a nyelvi előtagot, és most a Rendszer - Nyelvszűrő le van zárva, nem tudok rajta módosítani. az oldal előnézetéhez viszont berakja a/hu előtagot, és nem jelenik meg semmi sem.
Köszönöm a figyelmet

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #853 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Válasz: A nyelvszűrő plugin le van zárva, mi a teendő?
A kis lakatra kattintva fel lehet oldani a bővítmény lezárását.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: botoseli

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #863 Írta: botoseli
botoseli válaszolt a következő témában: Válasz: A nyelvszűrő plugin le van zárva, mi a teendő?
Kösz a választ, de ezt azonnal próbáltam, nem megy. :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja - 11 éve 9 hónapja #864 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Válasz: A nyelvszűrő plugin le van zárva, mi a teendő?
Szuper adminként bármilyen lakatot fel kell hogy oldj. Ha, nem megy ránézhetek. Küljd PÜ-be Szuper Admin elérhetőséget.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 11 éve 9 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #868 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Válasz: A nyelvszűrő plugin le van zárva, mi a teendő?
Megnéztem és teljesen más problémák voltak. Valószínűleg nem hangsúlyoztam ki eléggé, hogy ha új nyelveket szeretnék megjeleníteni a Joomlán, azokat mind telepíteni kell egyesével.
Továbbá ha nem megy a nyelvváltó, akkor érdemes még egyszer ellenőrizni a nyelvcímkéket, mert általában azokon szoktak az emberek elcsúszni.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: botoseli

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #869 Írta: botoseli
botoseli válaszolt a következő témában: Válasz: A nyelvszűrő plugin le van zárva, mi a teendő?
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
Kellemes napot, itt Újvidéken most is 36,5 C van! (18:45) B)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!