Van már több honlapom, ahol a 2.5-ös többnyelvűséget használom. Most is csinálok egy magyar-angolt. Ha "Az alapértelmezett nyelvelőtag eltávolítása: igen"-re van állítva, akkor most az van, hogy ha kiválasztom az angol nyelvet, és utána az angol menü kezdőlapjára kattintok, akkor visszavált magyarra. Az angol menü linkjéhez nem teszi oda a /en utótagot, az utótag nélküli pedig a magyar nyelv, hiszen az a default. Ha az alapértelmezett (= magyar) nyelvhez is kitetetem az utótagot, akkor minden oké: ugyan az angol nyelvű menüpont linkje továbbra sem /en végződésű, mégis átirányítódik arra, tehát maradunk az angolnál.
Mi lehet itt a bibi az utótag eltávolítással? Egy sima 2.5.4 van fenn.
Utolsó szerkesztés: 2012 ápr. 25 00:46 coilevi által.