Ha már mindent beállítottunk, akkor végül jelenítsük is meg a menüpontjainkat. Két nyelv esetébe, kettő darab Menü típusú modulra van szükségünk. Jobb oldalon a Alapbeállítások-nál állítsük be a magyar nyelvű menünket. Majd visszatérve a bal oldalhoz, adjuk meg a kötelező modulcímet, majd állítsük be a nyelvnél a magyar nyelvet. Legvégül kicsit lejjebb haladva a Hozzárendelés menüpontokhoz beállításnál, rendeljük hozzá a magyar menüpontjainkat, majd mentsünk el a modul-beállításainkat. Ha evvel kész vagyunk, ugyan ezeket végezzük el a másik nyelvmegjelenítő modulunk esetében, értelemszerűen az adott nyelv beállításainak megfelelően.
ezt hogy kell érteni ?
mert nem tudom megcsináli
valaki leirná kicsit részletesebben?
előre i köszönöm