A nyelvválasztó modulban csak a magyar zászló jelenik meg.

Több
12 éve 1 hónapja - 11 éve 10 hónapja #324 Írta: iguana
Szia!
Nagyon jó a leírás, végigcsináltam mindent (kicsit bonyolultabb volt, mert már egy létező magyar nyelvű oldal mellé csináltam hozzá az angol cikkeket, modulokat, menüket), mégsem megy teljesen. :) Tehát valamit elronthattam... Magyarul megy az oldal, de a nyelvválasztó modulban csak a magyar zászló jelenik meg és az is csak akkor, ha beállítom azt, hogy az aktív nyelv megjelenjen.
Ha beírom az url mögé manuálisan, hogy /en, akkor 404-es hibát kapok... :(
Van tipped?

rockettheme-es sablont használok, megcsináltam a manuális roknavmenu modulokat is....

köszi
Utolsó szerkesztés: 11 éve 10 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 1 hónapja #325 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: A nyelvválasztó modulban csak a magyar zászló jelenik meg.
Beépülőmodul-kezelőben a Rendszer - Nyelvszűrő be van kapcsolva?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 1 hónapja #326 Írta: iguana
iguana válaszolt a következő témában: A nyelvválasztó modulban csak a magyar zászló jelenik meg.
igen, ezekkel a beállításokkal:
nyelvválasztás: böngésző beáll.
automatikus átváltás: igen
menütársítások: igen
alapért. nyelvelőtag eltáv: igen

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 1 hónapja #327 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: A nyelvválasztó modulban csak a magyar zászló jelenik meg.
Rendben! Én első körben azt javaslom, hogy fusd át még egyszer a leírást, hogy biztos minden lépés és beállítás megtörtént, mert már volt olyan eset, hogy valaki kihagyott valamit és a leírás újbóli átnézése után jött rá a megoldásra.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 1 hónapja #328 Írta: iguana
iguana válaszolt a következő témában: A nyelvválasztó modulban csak a magyar zászló jelenik meg.
Már vagy 5x átolvastam :(

Viszont találtam valamit, ami lehet akár a hiba oka is, csak nem tudom átállítani:

A menük/menükezelőnél látom a 3 menümet:
magyar
segéd
angol

viszon a magyar és az angol menü neve mellett a jobb oldalon szereplő menühöz csatolt moduloknál nem az a menümodul áll, amit manuálisan hoztam létre roknavmenu modulként, hanem egy másik. Ha az angol mellett lévőre rákattintok, akkor ott azt is látok, hogy amire mutat, annak az állapota: kukában (mert próbáltam törölni, hátha akkor átveszi a másik menü modult ide.

Hol tudom állítani, hogy melyik menühöz melyik menümodult használja?

Köszi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
12 éve 1 hónapja #329 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: A nyelvválasztó modulban csak a magyar zászló jelenik meg.
Az adott modul beállításaiban bal oldalt, van egy ilyen opció, hogy Nyelv. Itt kell kiválasztanod, hogy melyik nyelv esetén jelenjen meg az adott menüt megjelenítő modul.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!