Jpanel kiegészítő testreszabása

Több
8 éve 6 hónapja #8162 Írta: kocsislaci
Jpanel kiegészítő testreszabása téma létrehozva kocsislaci által
Sziasztok!

Régen sokat küzdöttünk a jpanel kiegészítővel, de azóta jó barátok voltunk, és tovább szeretném ezt vinni.

Tobb problémám is akadt:

1. A megjelenített gomb a böngésző oldalától távolabb van:


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


De ha firefox stílusszerkesztőben átállítom a margót akkor jó, de valójában hol kellene átállítani? Egyszerűen nem találom!


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


A másik dolog, ha kettőt egymás mellé rakok (hármat akarok egyébként) akkor ha a másodikat előhívom ott marad az első gombja... ez kivédhető valahogyan?


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Köszönöm
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 6 hónapja #8166 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Jpanel kiegészítő testreszabása
Van rá link, úgy könnyebben megmondjuk a helyes css-t?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 6 hónapja #8196 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Jpanel kiegészítő testreszabása
Köszönöm, közben megoldottam egy margin: 5px !important hozzáadásával a style.css -ben!

Viszont amit nem tudok most megoldani, hogy a Jpanel kiegészítő megjelenik mobil felületen is! JSN Mobilize-t használok és újraraktam a jpanel kiegészítőt, erre most ott is megjelenik, de igazán beállítást nem találok, hol tudnám tiltani. Régebben, mint ha lett volna ilyen gondom de akkor megoldottam!

Köszi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 6 hónapja #8198 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Jpanel kiegészítő testreszabása
Esetleg adhatnál a modulnak egy saját osztályt, és ennek az osztálynak adhatnál olyan tulajdonságot css-ben, hogy x szélesség alatt ne jelenítődjön meg a modul tartalma.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 6 hónapja #8205 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Jpanel kiegészítő testreszabása
Közben erre is rá jöttem. Amelyik pozicióba rakta ma modúlt az konkrétan meg van jelenítve a JSNmobilize kiegészítőben (copyright) így persze hogy megjelenik mobilon is!

Köszi!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!