Sticky menu probléma

Több
5 éve 3 hónapja #14407 Írta: morfologus82
Sticky menu probléma téma létrehozva morfologus82 által
Üdv Mindenkinek!

Adott a következő oldal: mmk.mmm2008.hu/ és itt ugye van egy sticky menü, de sehogy sem akar úgy kinézni mint a demo.cththemes.com/capture/#home oldalon lévő menü. Előre is köszönöm a segítséget!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 3 hónapja #14410 Írta: csigafi
csigafi válaszolt a következő témában: Sticky menu probléma
Nézz szét a moduloknál szerintem hozzá kell rendelned egy menűt ehhez a bővítményhez. Vagy egy új modut amihez hozzárendeled a menüd. sajnos számomra nem derült ki melyik bővitményt használod stickynek. érdemes a bővítmény oldalán megnézni a leírást hozzá. Bár az is lehet ahogy elnézem hogy rossz pozíció elhelyezésen van próbálj ki több pozíciót, Top, Head stb. Amiket enged a sablonod és kezelni tud. A slider nem biztos hogy a legjobb pozíció neki

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 3 hónapja #14412 Írta: morfologus82
morfologus82 válaszolt a következő témában: Sticky menu probléma
Szia! Köszi a választ! Mindent megcsináltam, úgy ahogy a sabéon doksijában van. Menüt, modult hozzárendeltem, a pozíció is a doksiban megadott, viszont mégsem úgy néz ki. Esetleg tudsz ajánlani jól paraméterezhető sticky menüt?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 3 hónapja #14414 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Sticky menu probléma
Nem járt esetleg kickstart demóoldal a sablonból, abban általában könnyen lelehet lesni a beállításokat.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 3 hónapja #14420 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Sticky menu probléma
Szerintem elég jó és igen gyakran használom a DJ Megamenüt: dj-extensions.com/dj-megamenu

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!