A menü a kezelésben 500 hiba

Több
6 éve 10 hónapja #12059 Írta: csigafi
A menü a kezelésben 500 hiba téma létrehozva csigafi által
A komplett oldal újra fel lett másolva tárhelyre meg a komplett MYSQL adatbázis is előtte teljesen le volt gyalulva mindkettő. Valami frissítés miatt annyira ősszeomlot hogy még adminba sem lehet belépni. Egy régebbi, pár nappal az összeomlás előtti biztonsági mentésből lett visszaállítva. Most 500 as hibák vannak ami elég nagy gond mert nem nem enged új menüpontot hozzáadni sem a régi menüpontokat szerkeszteni ha nem kapásból be dobja az 500 as hibát. Menüt lehet hozzáadni de ahhoz új menüpontokat nem.Lehet. Minden írási olvasási engedély megfelelően van beállítva. Az oldal működik csak aminban a menükezelés használhatatlan.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 10 hónapja #12063 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: A menü a kezelésben 500 hiba
Amennyiben ez egy 2.5-ös oldal úgy érdemes lenne átnézni a bővítményeket,sablont mert akkor szokott jönni ez a hiba ha a 2.5-ben joomla 3-as bővítményeket szeretne futtatni az admin.
Bár én eddig ezt csak sablonnál tapasztaltam hibaüzenetként.

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 10 hónapja #12066 Írta: csigafi
csigafi válaszolt a következő témában: A menü a kezelésben 500 hiba
A bővitmények rendben vannak amik nem müködtek vagy feleslegesé váltak azokat töröltem. A joomla saját menükezelőjéről lenne szó.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 10 hónapja #12086 Írta: csigafi
csigafi válaszolt a következő témában: A menü a kezelésben 500 hiba
Ha ez segít valamit a segítségnyújtásban a hibakereső ki ír egy ilyen hiba üzenetet

administrator/index.php?option=com_menus&view=items

még itt kutakodtam
egy fórum bejegyzés

Viszont ez magánjellegű gond lehet nálunk

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 10 hónapja #12087 Írta: Motoros
Motoros válaszolt a következő témában: A menü a kezelésben 500 hiba
Ha nem tiltottad le a hiba üzenetek naplózását. Megnézheted a szerveren, vagy elkérheted a tárhelyed szolgáltatójától....

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #12088 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: A menü a kezelésben 500 hiba

csigafi írta: A bővitmények rendben vannak amik nem müködtek vagy feleslegesé váltak azokat töröltem. A joomla saját menükezelőjéről lenne szó.


Ha az emlékeim nem csalnak a JHtml: jQuery valahol a Joomla! 3 elején került bevezetésre, így a te Joomla! 2.5-ben elég nehezen lehet az alaprendszer része. Véleményem szerint továbbra is valamely külső bővítmény okozhatja a problémát.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!