Hogyan adhatok az oldalamhoz egy új menüt?

Több
8 éve 2 hónapja #8847 Írta: Oldant
Hogyan adhatok az oldalamhoz egy új menüt? téma létrehozva Oldant által
Sziasztok!
Nézzétek el nekem kezdeti bénázásomat, de most ismerkedem a joomla rendszerrel. Egyenlőre saját gépre telepítettem a verzió 3.4.8 . A T3-as keretrendszer sablonja van kiválasztva. A fejléc alatt van a menü vízszintesen ez így ok nekem. Szeretnék egy oldalsó menüt is (ajánlott oldalak címen) amiben külső weboldali hivatkozást szeretnék elhelyezni. De akár hogy csinálom ugyan az a menü tartalom jelenik meg a fenti és az oldali menüben. Tudna nekem valaki ebben segíteni esetleg lépésről lépésre leírni mit kellene csinálnom. Előre is köszönöm.
Üdv.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8848 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hogyan adhatok az oldalamhoz egy új menüt?
Egy menü modul kell neked, ahol kiválasztod a másik menüdet megjelenítésre.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Oldant

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8850 Írta: Oldant
Oldant válaszolt a következő témában: Hogyan adhatok az oldalamhoz egy új menüt?
Köszönöm a választ. Eddig úgy próbáltam, hogy új modul>kiválasztottam a tipusát a listából, hogy menübtipusú modul>elhelyeztem a kívánt pozícióban>és alapból bele tette azokat a menü pontokat amik a fő menümben szerepelmek. Mit bénázok el? Üdv.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8851 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Hogyan adhatok az oldalamhoz egy új menüt?
Hozz létre egy második menüt!
Admin oldal, felső menü: Menü->kezelés->Új menü létrehozása.
Majd hozz létre új menüpontokat ebben a menüben.
Végül az új modulban állítsd be, hogy NE a főmenüt jelenítse meg, hanem a most létrehozottat

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Oldant

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8852 Írta: Oldant
Oldant válaszolt a következő témában: Hogyan adhatok az oldalamhoz egy új menüt?
Köszi a választ estére neki hasalok :evil:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8854 Írta: Oldant
Oldant válaszolt a következő témában: Hogyan adhatok az oldalamhoz egy új menüt?
Hát csak el bénázok valamit. Megcsinálom ahogy írva van: új menü létrehozása> új menüpont létrehozása ebben a menüben>itt modul hozzárendelése és kiválasztom amiben szeretném megjeleníteni>kiválasztom a modul pozíciót és mentem>amikor frissítem az előnézetet érzékeli az új dolgot mert lejjebb ugrik ott a rész mintha kihagyna ott neki helyet de nem jelenik meg semmi.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!