A Facebook a globális metaleírást jeleniti meg nem az adott cikkét

Több
11 éve 10 hónapja - 11 éve 10 hónapja #818 Írta: Cruzito76
Ha már Facebook, like és adatgyűjtés, akkor van egy dolog még, amire nem jövök rá.
A korábban 1.5-ös joomla alól cikkeimnél jól működik, de az újonnan, már a 2.5-ös J alatt létrehozott cikkeknél Facebook bejegyzésnél nem a cikk Meta leírását dobja be, amikor felkerül a FB üzenőfalra, hanem a honlap Globális beállításainál megadott Meta leírást.

Hol tudnám ezt átállítani?

(Egyébként a FB LIke Box képek varázsütésre helyreálltak, legalábbis úgy tűnik. B) )
Utolsó szerkesztés: 11 éve 10 hónapja Cruzito76 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 10 hónapja #842 Írta: Cruzito76
Találtam egy régi fórum hsz-t a neten, "Cikk szokásos elrendezése = bejön a a cikk Meta-ja. Ha viszont Kategória blog elrendezéssel hívjuk be a cikket, akkor csak a globállis beállításoknál megadott meta jön be!"

De én ezt értelmetlennek látom, 1.5 alatt is kategória blogban voltak a cikkek, mégis működtek a cikk metái. Valami ötlet?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 10 hónapja #843 Írta: Balázs
A cikkeknek külön-külön adtál saját metaleírást és metakulcsszavakat?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 10 hónapja - 11 éve 10 hónapja #844 Írta: Cruzito76
Természetesen, ezeket mindig kitöltöm.
Kipróbáltam úgy, hogy a globális meta leírást kitörlöm (ahogy nézem a neten, eltérő vélemények vannak a tekintetben, hogy ér-e ez valamit, vagy érdemes üresen hagyni), de úgy sem dobja be a cikkhez írt metát.

Nem szívesen használnék ehhez külső bővítményt, bár látom egészen korrektek vannak.
Utolsó szerkesztés: 11 éve 10 hónapja Cruzito76 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!