Facebook pixel oldalba helyezése

Több
5 éve 11 hónapja #13432 Írta: Márton
Facebook pixel oldalba helyezése téma létrehozva Márton által
Olyan kérdésem lenne, hogy szeretném a céges facebook pixelt az oldalunkra elhelyezni, de ezt a sablonokban az index.php ba nem tudom megtenni, mert ott a gantry 5 téma miatt ez van:

<?php
/**
* @package Gantry 5 Theme
* @author RocketTheme www.rockettheme.com
* @copyright Copyright (C) 2007 - 2015 RocketTheme, LLC
* @license GNU/GPLv2 and later
*
* www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html
*/

defined('_JEXEC') or die;

// Bootstrap Gantry framework or fail gracefully (inside included file).
$gantry = include __DIR__ . '/includes/gantry.php';

/** @var \Gantry\Framework\Theme $theme */
$theme = $gantry;

/** @var \Gantry\Framework\Configurations $configurations */
$configurations = $gantry;

// Render the page.
echo $theme->render('index.html.twig');

scss/ambrosia/_header.scss be próbáltam bemásolni, gondolván, hogy az lehet a header akkor most, de sikertelenül, mindenféle ingyenes bővítményekkel is próbálkoztam, elég bosszantó, hogy ezt más rendszerekbe kb fél perc alatt megcsinálom, itt pedig nem találom,hogy hova lehetne. a theme készítőjének írtam, ahol azt a választ kaptam, hogy a fizetős fórumjukba regisztráljak be és fizessek elő, a probléma, hogy ezt egy nem én csináltam, hanem egy fizetett "szakember", úgyhogy ha lenne is oda fizetős accountom azt sem tudom sajnos. A készítőt kihagynám a storyból, nem jól váltunk el.
Remélem valaki tud segíteni, nagy segítség lenne a facebookkal való összekapcsoláshoz, bár ugyanez a problémám van a google tag managerrel is.

Előre is köszönöm a választ/válaszokat!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13433 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Facebook pixel oldalba helyezése
Egyszerűbb, mint gondolnád.
Belépsz a sablonkezelőbe, és ott a PAGE SETTINGS fülön a HEAD PROPERTIES részen a Custom Content részbe beilleszted a kódot.
Ez az oldalon a <head>...</head> tagok között fog majd beilleszkedni a HTML kódba, pont, amire szükséged van

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!