Olyan kiegészítőt keresek, amely a Joomla! cikkeit azonnal megjeleníti az oldal Facebook oldalán

Több
6 éve 7 hónapja #12361 Írta: csicsa55
Tele van a bővítménytár olyan facebook alkalmazásokkal, amely a honlapba emeli be a facebbok postjait. Nekem egy olyan kiegészítő kellene, ami a joomla oldal cikkjeit azonnal megjeleníti az oldal facebook oldalán.

Magyarán a facebook megosztás gombot kellene automatizálni, hogy ne kelljen manuálisan az adott gépen az oldal face oldalába bejelentkezve a joomla cikkjénél megjelenített megosztás gombot manuálisan nyomogatni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 7 hónapja #12363 Írta: Zotius
Szerény véleményem szerint ez nem lenne jó ötlet. A megosztás gomb megnyomásával történő közzététel a FB-on nem olyan őrjítően nagy feladat, hogy ezt ennyire automatizálni kellene. No és mi van, ha a nagy automatizálás közepette véletlenül olyan iromány is kikerül a FB-ra, amit mégsem akartál volna kitenni.
Szerintem egy ilyen bővítmény finomhangolása, beállítgatása több munka, mint a FB plugin megosztás gombjának megnyomása a cikkek alatt.
Céges oldalainkon ez jól működik és egyáltalán nem megerőltető feladat. :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 7 hónapja #12376 Írta: kovacshazi
Én is azt gondolom, hogy erre nem feltétlenül van szükség, de ha a kérdezőnek ez kell és van is rá komponens - ezek szerint azért van igény erre - akkor miért ne:
extensions.joomla.org/tags/social-auto-publish/

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: csicsa55

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 7 hónapja #12394 Írta: csicsa55
Köszönöm. Itt válaszolok Zotiusnak is. Nem én döntöm el, hogy mi jó, mi célszerű. Ha a megrendelőnek ez kell, akkor legyen. Magamnak biztos nem csinálnám meg.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hónapja #13036 Írta: Csabaas
Üdv!

Bocs ha nem jó helyen kopogtatok, de nálam még tovább mennék a problémával: azt szeretnénk megvalósítani, ha lehet, hogy az archivált cikkek közül véletlen szerűen naponta posztoljon az FB-re..sajnos se free se com verzíóban sem találtam még megoldást a dologra..köszi előre is segítséget, s bocs ha nem itt kéne kereskednem XD

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hónapja #13047 Írta: Balázs
Ehhez lehetséges, hogy egyedi fejlesztésre lesz szükséged.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!