facebook login nem működik

Több
8 éve 7 hónapja #8127 Írta: PZoli
facebook login nem működik téma létrehozva PZoli által
Sziasztok!
Azt szeretném megoldani, hogy a joomlás weblapomra be lehessen jelentkezni facebook felhasználóként is, de sehogy sem sikerül.
Facebook-on készítek egy saját app-ot az alábbi video alapján:

Lényegében itt a settingsben megadom a "Display Name" , "Contact email", "App Domain" (weblapom címe) és "Site URL" (weblapom címe) mezőket. Utána a Status&Review-nél felül aktiválom és ennyi amit itt állítok.
Utána a weblapomon két ingyenes kiegészítővel próbálkoztam, sajnos sikertelenül.
1. Facebook Graph Connect
Beírtam a facebook app id-jét és secret-jét. Az első bejelntkezési próbálkozás után "Facebook SDK returned an error: couldn't connect to host" kaptam.
2. slogin
Beírtam a facebook app id-jét és secret-jét. Az első bejelntkezési próbálkozás után "Error - empty access tocken" kaptam.
A weblapom egyébként egy teljesen frissem telepített joomla, tehát semmi más kegészítő vagy tartalom nincs még fent.
Kezdő vagyok a joomla!-ban és fogalmam sincs, hogy mi lehet a gond (a joomlás kegészítők vannak rosszul beállítva vagy a facebook app vagy mindkettő?).

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 7 hónapja #8128 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: facebook login nem működik
99%-ra mondom hogy a facebook app ami nem jól van beállítva. Sajnos tanácsot nem tudok adni, ugyanis phoca galéria esetén én is ezzel bajlódok... állandóan token hibára fut...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 7 hónapja #8136 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: facebook login nem működik
Vannak kész biztosan működő (fizetős) megoldások is pl.: Instant Facebook Login

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!