Facebook megosztásakor given url is not a facebook page hiba

Több
9 éve 2 hete - 9 éve 2 hete #7260 Írta: Sly
Sziasztok! A facebook modul nem akarja elfogadni az URL-t. Jelenleg ez a 4. típusú modul amit kipróbáltam www.perfect-web.co/joomla/facebook-like-box-sidebar nem szeretnék tovább válogatni, úgy gondolom nem a modulokkal van baj, mert mikor megadtam az URL-t mindenhol ez volt a probléma: given url is not a facebook page. Pedig egyértelműen azt adtam meg, több verzióban is. Például http-vel, annélkül, www-vel, annélkül, stb... . Maga a facebook modul, megjelenik a honlapon, csak üres.

korábban csináltam már egy ilyen like boxot, ahol a facebook által kigenerált kódot illetve scriptet ültettem be a megfelelő helyre, de ez a gantri nekem teljesen új nem igazodok el annyira benne, hogy kódokat ültessek bele a php-ba vagy a css-be. Bármilyen megoldás érdekel, Köszöm előre is! :-)
Utolsó szerkesztés: 9 éve 2 hete Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hete - 9 éve 2 hete #7262 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Nyelvváltó, menü átirányítás, facebook url
Talán nézd át ezt a dokumentációt , hátha segít...
Itt írják:
6. Like Box is empty

Make sure that URL which you have set in configuration exists and is a Facebook Page and not a User Profile.

If your URL is a Page and Like Box is still empty then try to use Iframe type. Like Box can also be empty if your are not logged into Facebook. You can check page privacy settings on Facebook. If it would not help then you have to contact Facebook.

If your URL is facebook.com/pages/your-page-name/123456789 then it is a Page.

If your URL is facebook.com/your-name then it do not have to be a Page.
Go to following URL and check if you can see a category. Remember to replace your-name with correct short alias. If there is a category then it is a Page. If there is an error: (#100) Unknown fields: category, then it is a User Profile, so you can not use it for Like Box.
graph.facebook.com/fotoart.lehel?fields=category
Megnéztem facebook címeddel. Sajnos ez így nem lesz jó! A következő eredményt adta vissza:
Code:
{ "error": { "message": "(#100) Tried accessing nonexisting field (category) on node type (User)", "type": "OAuthException", "code": 100 } }

Cégünk honlapján az oldalsáv jól működik. Ott ez a link a következő eredményt adta:
Code:
{ "category": "Company", "id": "270245853028765" }
Annak ellenére, hogy jól működik, már nem használjuk. Helyette inkább a Perfect Link with Article Images on Facebook PRO
tartalom beépülőt (cikkek mellett megjelenő Megosztás/Like gomb), valamint az itt - a JoomlaCMS oldalon - ismertetett közösségi gombokat . Az is átvezet a Facebook oldalra, s ha van, még más helyre is (Google+, Twitter, stb) :)

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Ebből az következik, hogy nem a honlappal van a hiba, hanem a Facebook beállításaitokkal... :(
Utolsó szerkesztés: 9 éve 2 hete Zotius által. Indoklás: kiegészítés
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sly

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!