K2 cikkek szebb Facebook megjelenítése

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #3762 Írta: akalman
K2 cikkek szebb Facebook megjelenítése téma létrehozva akalman által
Szeretném megoldani, hogy egy weboldal K2 cikk linkjének Facebookra ("Mi jár a fejedben" helyre") történő bemásolásakor (tehát megosztáskor) a megosztás valahogy így jelenjen meg:

és ne így:


Próbáltam a JED-ről a Simple facebook meta, JFacebook Open Graph, stb pluginokat telepíteni, de nem segített.
Megtaláltam ezt: developers.facebook.com/docs/opengraph/using-objects/ , de K2 esetében nem világos, hogy hová illesszem be?
Link: maglodhangja.hu/
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 10 éve 3 hónapja akalman által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #3764 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: K2 cikkek szebb Facebook megjelenítése
Én itt néznék körül: extensions.joomla.org/extensions/site-ma...-metadata/open-graph Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy ez a Joomla! 3.x bug, mert most megteszteltem és alap J!-s cikkeket is kép és bevezető nélkül hozza be, mikor megpróbálom megosztani.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 10 éve 3 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #3765 Írta: akalman
akalman válaszolt a következő témában: K2 cikkek szebb Facebook megjelenítése
Köszönöm, körülnéztem ott, de bármelyiket raktam fel, semmi változás.
Van azonban egy másik oldalam, ahol hibátlanul megy, pedig az is J3.2.1. A sablon mindkét esetben Gavick, ahol nem megy az a "NEWS", ahol jó (ott telepítve van a Simple Facebook meta) az pedig GameNews.
Na ettől vagyok összekeveredve, mert a "rossz" sablon alá is felraktam ezt, de semmi eredménnyel.

A Facebooknál ezt találtam, de a K2 "item.php"-ben nincs "head", ha jól látom :)
Code:
<*meta property="fb:app_id" c*ontent="1234567890" /> <*meta property="og:type" c*ontent="social-cookbook:recipe" /> <*meta property="og:url" c*ontent="http://samples.ogp.me/136756249803614" /> <*meta property="og:title" c*ontent="Chocolate Pecan Pie" /> <*meta property="og:image" c*ontent="https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/akarmi.jpg" /> <*meta property="cookbook:author" c*ontent="http://samples.ogp.me/390580850990722" />
A csillagot én raktam be, mert kitörölte a kódot :)
Utolsó szerkesztés: 10 éve 3 hónapja akalman által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3766 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: K2 cikkek szebb Facebook megjelenítése
Ezt én is megerősíthetem, most két Gantry alapú sablonnal teszteltem. Az egyikkel megjelenik külső bővítmény használata nélkül, a másiknál semelyik bővítmény nem segít. Maximum én is nyomozok tovább.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3767 Írta: akalman
akalman válaszolt a következő témában: K2 cikkek szebb Facebook megjelenítése
Köszi, én is nyomozok, ha eredmény lesz beírom ide.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #3768 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: K2 cikkek szebb Facebook megjelenítése
Most megnéztem az FB falat Joomla! 2.5.16 óta nem okés a dolog nálam. Bár én akkor ráhagyta annyival, hogy lehetséges, hogy az ékezetes hivatkozásokat nem szereti, de most megpróbáltam és nem ez a baja.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 10 éve 3 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!