Facebook Slide Likebox

Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #2195 Írta: Mancs
Mancs válaszolt a következő témában: Facebook Slide Likebox
Bocs, hogy kicsit késve írok, hétvégén sok teendőm volt.

Nos, amit küldtél linket, azt már egyszer néztem. Azt nem tudom, hogy a kódot hova kell beilleszteni. Én úgy vettem ki, hogy a sablon forráskódjába kell, de nekem olyan speciálisan "szar" a sablonom, hogy a "Fő oldali sablonszerkesztésnél" ezt mutataja:
Code:
<?php /** * @package yoo_master * @author YOOtheme http://www.yootheme.com * @copyright Copyright (C) YOOtheme GmbH * @license http://www.gnu.org/licenses/gpl.html GNU/GPL */ // no direct access defined('_JEXEC') or die('Restricted access'); // include config include_once(dirname(__FILE__).'/config.php'); // get warp $warp = Warp::getInstance(); // load main template file, located in /layouts/template.php echo $warp['template']->render('template');

És ahogy olvastam a <body> elemek közé kell a generált kódot berakni, de ahogy látod itt nincs <body> elem....Vagy valamit rosszul értelmeztem, vagy hova kell ezt a kódot írni???
Utolsó szerkesztés: 10 éve 10 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 10 hónapja #2196 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Facebook Slide Likebox
HTML típusú modulba tedd be.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 10 hónapja #2197 Írta: Mancs
Mancs válaszolt a következő témában: Facebook Slide Likebox
Szia!

Beraktam HTML modulba, de nem jó. Egyszerűen nem jeleníti meg a facebook-ot.
Ezt illesztettem be:

<div class="fb-like-box" data-href=" www.facebook.com/pages/Aj%C3%A1nd%C3%A9k...016081104269?fref=ts " data-width="292" data-show-faces="true" data-stream="true" data-show-border="true" data-header="true">


Biztos nem kell a felette lévő kódot beilleszteni? Az egy JavaScript kód.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 10 hónapja #2198 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Facebook Slide Likebox
Itt más gond lesz, alapból az oldal se jön be nekem: www.facebook.com/pages/Ajándék-Mindenkinek/223016081104269

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 10 hónapja #2199 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Facebook Slide Likebox
Ha beírod a Like Box generátorba a FB oldal címed és jobb oldalon nem generálja ki neked a box-ot, akkor az url hibás.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #2200 Írta: Mancs
Mancs válaszolt a következő témában: Facebook Slide Likebox
Hát én sztem feladom...

Ami nálad nem jön be (tudod az a link: ajándékmindenkinek....) rámentem, és nálam bejött a link, amit küldtél...Ja és kigenerálja jobb oldalt a képeket :s :S...Eszem f*szom elpattan :S :S
Utolsó szerkesztés: 10 éve 10 hónapja Balázs által. Indoklás: Vulgaritás.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!