Google Search Console: Drasztikus teljesítményromlás

Több
2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #16428 Írta: Mathyas
Sziasztok!
Közel egy éve, teljesen újraépítettem az oldalamat, ( www.passatklub.hu ) mert az akkori sablon elavult volt, már nem volt az akkori joomla verzióhoz kompatibilis, továbbá nem volt responsive.
Tehát új sablon, új menüpontok, stb.
Azt hiszem, hogy régen a google-nak a webmester eszköze volt, amivel tudtam nézni az oldal hibáit. De én ezt évek óta nem használtam, nem foglalkoztam vele.
Aztán ma megpróbáltam bejelentkezni, hogy az évek elmúltával, megnézzem a statisztikákat.
Kiderült, hogy nincs igazolt tulajdoi jogom. A szükséges fájlt letöltőttem és bemásoltam az oldal gyökér könyvtárába.
Ebben a pillanatban eszembe jutott, hogy volt nekem ilyen fájl, de én azt az újraépítésnél töröltem.
Nos, most az a helyzet, hogy a tulajdoni jogosultság rendben van.
Jöttek is a statisztiká és néztem egy nagyot!!!
Egy éve az oldalnak nincs semmi statisztikája. szinte nulla a napi kattintás.
Ez most annak tudható be, hogy én akkoriban azt a fájlt töröltem, vagy nagyon elb*sztam és tényleg esett az oldal látogatottsága?
Szerintetek, most mit kellene tennem?
 
 
Utolsó szerkesztés: 2 éve 8 hónapja Mathyas által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 8 hónapja #16430 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Google Search Console: Drasztikus teljesítményromlás
Ha jól tudom a fájl, csak a tulajdonjog. Itt inkább az a kérdés, hogy az oldalad tartalmazza-e a követő kódot.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!