A hibakeresés duplikált tartalmakat jelzett az oldalamon

Több
9 éve 3 hete #6846 Írta: mravi
Az oldalamon a híbakeresést bekapcsolva azt látom hogy duplikált oldalak vannak. Fogalmam sincs hogy miért. Az oldal mobil és webes sablont használ. Lehet hogy ez okozza? Vannak modulok amik le lettek másolva a mobil megjelenéshez. Mert teljesen más pozíciót kellet megadni neki.
Viszont készítettem egy cikket menü hozzá tehát semmi extra és máris duplikált tartalomként jelenik meg.

Mi okozza ezeket?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #6849 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: A hibakeresés duplikált tartalmakat jelzett az oldalamon
„készítettem egy cikket menü hozzá” – ez így nem egészen (vagy inkább egyáltalán nem) érthető. :O
Most akkor egy „Cikkek” menüpontot csináltál? Ha igen, és a desktop/mobil elrendezés miatt két példány kell, akkor talán érthető a dolog.
Ha viszont egy cikket írtál, akkor már nem világos, hogy a kétféle elrendezés miatt maga a tartalom miért duplikálódik.
Esetleg egy képernyőképet tudnál prezentálni, hogy miről is van szó tulajdonképpen?
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #6853 Írta: mravi
mravi válaszolt a következő témában: A hibakeresés duplikált tartalmakat jelzett az oldalamon
Igen, elnézést tényleg nem érthető ez így. Szóval, létrehoztam egy cikket. Ehhez nem rendeltem külön menüt hanem a DM Pinboard komponenssel jelenítem meg a cikkeket kategóriánként. A cikk ennyi. A komponenshez van rendelve egy menüpont és ezen belül vannak a cikkek. A mobil megjelenéshez nincs külön cikk készítve szintén ezt a cikket jeleníti meg ezzel a komponenssel. A mobilnál az van, hogy a joomla 3-as verzióból a protostar - Default sablont használja. Ezt a Mobile Joomla (free) segítségével jeleníti meg a mobil eszközökön. A mobilon a menüt pedig ez a plugin adja ami szintén a fő webes oldal menüjét használja: Plugin Maximenu CK Mobile

Ami még érdekes az az hogy a menüpontokat nem veszi duplikált tartalomnak, csak a cikket, cikkeket amihez nincs közvetlen menü hozzárendelve csak a DM pinboard kategóriába szedi és "bővebben" jelleggel jeleníti meg.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete mravi által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hete #7055 Írta: mravi
mravi válaszolt a következő témában: A hibakeresés duplikált tartalmakat jelzett az oldalamon
Nincs ötlet?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!