Hali,
Alap joomla kapcsolati űrlap, bejelentkezés vagy JSN Uniform
kitöltöm az adatokat Mozillával működik (de volt már hogy azzal se)
Ha Chrome, v. Explorer - ben töltök űrlapot, rányomok a küldésre:
JSN uniformnál nem csinál semmi, újra behozza hogy töltsük ki
Alap Joomla kapcsolatfelvételnél, behozz egy űres oldalt azzal a felirattal hogy "Érvénytelen token"
Továbbá a felhasználók elsőre bejelentkeznek, majd ha utána újra vissza bejelentkeznének Ők se tudnak, kapják az érvénytelen token kiírást. Rájuk azért jellemző hogy egy kicsivel később kb, egy óra, megint be tudnak jelentkezni
A szolgáltatóm php 5.4.16-t használ, bár szerintem nem kellene ettől így viselkednie.
Mi lehet a baj? Mit tehetek?