egy olyan kérdésem lenne még a témában, hogy megvan a kérdéssor.
kitöltöm, elküldöm magamnak eddig ok.
de aztán az oldalon a küldés gomb megnyomása után annyi történik, hogy a kérdéssor kinullázódik, és megint az első kérdésnél áll a dolog.
hogyan lehetne megoldani, hogy vagy ugorjon a főoldalra a küldés után a navigálás, vagy esetleg maradjon a kérdéssor oldalán, de irja ki, hogy a küldés sikeres köszönjük. vagy ilyesmi.