Sziasztok!
Használ esetleg valaki olyan fájlkezelő kiegészítőt, amelynél testreszabbható a backend és a frontend is.
Amire kéne, hogy a backenden egy olyan egyszerű "formot" hozzak létre amilyen éppen kell az adott csatolt doksi megjelenséhez. Kellene kötelező mezők és nem kötelező mezők. Illetve legyen olyan mező a mi látszik a publikus felületen van ami csak az adminon látszik. És a lehető legegszerűbb legyen a backend, semmi olyan mező ne látszódjon amire nincs szükség.
ezt közbeszetzéshez kéne megoldani.
Előre is köszi az ötleteket