A Breezeingforms űrlap szerkesztővel készítem az oldalam. Sajnos nem tudom megoldani, hogy az űrlapot kitöltő megkapja a másolatot. Olyasmi megoldást szeretnék, mint a Joomla alap kapcsolat űrlapjában szereplő jelölőnégyzet (checkbox).
Ha valaki tudja a megoldást kérem írja meg!
Köszönöm!
Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!
Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).