Sziasztok
A tervem az volt, hogy egy oldalról becsúszó slidebar mezőben egy olyan üzenetküldő felületet helyezek el amivel rögtön lehet az oldalról emailt küldeni.
Találtam is egy modult : SlideBar Adam Kempenich
Telepítettem. Szépen működik. nyílik, csukódik. A modult (ablakot) szépen lehet formázgatni szín, méret, forma...
De hogyan lehet beletenni egy levélküldő űrlapot? + átírni a fület?
Lehet, hogy triviális, bocs...