[strike]Olyan problémám van hogy a beküldött űrlapok karakterkódolása nem megfelelő:
Érdekes a tárgymező tökéletes:[/strike]
[strike]A részletező viszont érthetetlen:[/strike]
Mindent sztornózok! Ráküldtem a mostani frissítést és minden karakter szépen kivehető