Van egy lapom, ahol a Jcomments hozzászólás kezelőt használom. Ez amolyan, fórum helyett, kérdezz-felelek jellegű dolog.
Összejött párszáz kérdés és válasz, amitől egy kicsit (nagyon) belassul az oldal mire mindegyik betöltődik. Mobilos internettel ez nagyon gáz.
Azt szeretném megoldani, valahogyan beállíthatóvá tenni, hogy egy oldalon csak X-számú (mondjuk 20) kérdés-válasz jelenjen meg. És aztán egy lapozó segítségével a látogató böngészheti ezeket a húszasával létrehozott oldalakat.
Van erre megoldás, jó ötlet? Vagy térjek át másik hozzászólás-kezelőre?