Jpanel Firefox esetén nem működik!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #7049 Írta: kocsislaci
Jpanel Firefox esetén nem működik! téma létrehozva kocsislaci által
Adott a Jpanel kiegészítő ami Chrome, IE, valamint opera alatt is tökéletesen végzi dolgát. Feladata a bele helyezett belépés modul kezelése.
Sajnos Firefox alatt csak újratölt az oldal de nem lép be az adott user! (több gépen tesztelve)

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Van ezzel tapasztalata valakinek?

szerk: Hibakeresés bekapcsolva, de erre utaló jelet nem találok a log-ban.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja kocsislaci által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #7057 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Jpanel Firefox esetén nem működik!
El kell, hogy keserítselek... Megnéztem az oldalt Firefoxban, Chrome-ban és IE-ben is.
Az "Elfelejtette jelszavát?", az "Elfelejtette felhasználónevét" és a "Fiók létrehozása" egyikben sem jön be, nem csak a Firefoxban.
Szóval ezzel a pannellal semmi sem működik, még az alatta lévő kereső sem.
Ráadásul elég bosszantó, hogy örökösen az egeret kell macerálni, hogy ez a kütyü ne tűnjön el minduntalan a képernyő jobb oldalán... :(

Utóirat: Miért nem próbálod ki az SCLogin bővítményt (ez free)? Ez egy modális ablakot dob fel a bejelentkezéshez az SCLogin modullal valahol elhelyezett gombra kattintáskor, és ha netán beszerzed mellé a JFBConnect -et (ez fizetős), akkor Facebook, Google+, LinkedIn, vagy Twitter azonosítóval is lehetővé teszi a belépést.

Még a free verzió is elegánsabban néz ki:



Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja Zotius által. Indoklás: kiegészítés, bővítés

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja #7063 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Jpanel Firefox esetén nem működik!
Szia!

Tökéletesen működik minden böngésző alatt az összes funkciója kivéve firefox, de ott is csak a belépés nem működik minden más oké.
Amikor te nézted biztos akkor csináltam a cikk kezelőt és betöltötte a cikkeket is oda, de az csak pillanatnyi hiba volt......

Fent van egyébként az általad ajánlott kiegészítő is... de egyelőre így szeretnénk megoldani ha nem fog menni, akkor viszont áttérünk az általad ajánlottra.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja #7064 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Jpanel Firefox esetén nem működik!
Újból ránézve az oldalra, most bejöttek az űrlapok, regisztrációhoz is, elfelejtett jelszóhoz és elfelejtett felhasználónévhez is, Firefoxban és Chrome-ban is. Ahhoz azonban, hogy a hibajelenséget tesztelhessem, regisztrálnom kellett. A regisztrációt megerősítő email azonban még mindig nem érkezett meg, egyik regisztrációról sem. Talán ezzel is probléma van? Globális konfig levelezési beállításai rendben vannak?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #7065 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Jpanel Firefox esetén nem működik!
Szia

Most kaptam az emailt hogy az email címedre a szerver nem tudta elküldeni a levelet. Kétszer próbálkoztál.
Most regeltem Gmail címet és azzal megy, aktiváló email meg jött és tudtam is aktiválni. Most ennek mi kinja?

Aktívvá tételek de ez nem jelent semmit....

Email rész tartalma
This is the mail system at hőst xxxxxx. Xxxxxx. hu

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

Közben rá jöttem mi a a hiba oka:


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

:ohmy: :ohmy:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja kocsislaci által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja #7066 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Jpanel Firefox esetén nem működik!
Úgy látszik, a szolgáltatódnál hostoló weboldalak némelyike spam leveleket küldözget, ezért feketelistára tették (a szervert), szivatva ezzel a tisztességes ügyfeleket is. Egyszer már mi is jártunk így, felettébb kellemetlen... :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!