Oldal elhagyása előtt felugró ablakra létezik-e kész megoldás?

Több
8 éve 10 hónapja #7503 Írta: Rendy77
Szeretném a webshopom egy olyan felugró ablakkal ellátni, hogy ha valaki ráviszi a kurzort a bezárás gombra a böngészőbe, akkor jöjjön elő neki egy felugró ablak (például, kedveld a fb oldalt ahol további kedvezményekre tehetsz szert, stb...
Valaki tud ilyet ajánlani, vagy rögtön a kezdőlapon toljam az arcukba? Arra találtam kiegészítőt :D

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 10 hónapja #7504 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Oldal elhagyása előtt felugró ablakra létezik-e kész megoldás?
Jó kérdés, hogy létezik-e valamilyen kész megoldás erre, én egyenlőre nem találtam.
Alap script felugró, mint a Facebook esetén:
Code:
<script language="JavaScript"> window.onbeforeunload = confirmExit; function confirmExit() { return "You have attempted to leave this page. If you have made any changes to the fields without clicking the Save button, your changes will be lost. Are you sure you want to exit this page?"; } </script>

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #7514 Írta: kisgal
Szia!

Igen van extensions.joomla.org/extensions/extensi...ps-a-iframes/jbounce

könnyen testreszabható, nagyon hatásos :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 10 hónapja kisgal által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Balázs, Mirian

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 10 hónapja #7515 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Oldal elhagyása előtt felugró ablakra létezik-e kész megoldás?
Köszi, ez tényleg jópofa!

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja #9970 Írta: NaSa
Sziasztok!
Tényleg jó pofa, de nekem az istennek nem megy rendesen, a pozicióval van gond.
Gantry4. maelstrom.
Keresgélem ott is a fórumon, de nem találok rá, hogyan lehetne ezt megoldani.
mert így ha a popup pozicióba teszem, ugye nem ér semmit a modul mert a gombra rá kell kattintani, hogy látszódjon, ha más pozicióba teszem, az meg nem felugró
Gondolom ez a templateplazza saját templétjeinél meg van oldva. Csodálkozom, hogy a RocketTheme nem csinálta még ezt meg, hisz nekik a rokbox ott van, megjelenítésnek. Lehetséges, hogy ott is kivitelezhető lenne, csak én nem találom.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja #9971 Írta: kisgal
Sziasztok!

Még ezt is érdemes megnézni, bár ez már nincs ingyen :)

extensions.joomla.org/extensions/extensi...es/aikon-magic-popup

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!