BT content slider telepítése után JHtml: :jquery nem támogatott. A fájl nem található hibaüzenet.

Több
10 éve 2 hónapja #4251 Írta: Pappy
Uncaught ReferenceError: jQuery is not defined
slides.js:881
Uncaught ReferenceError: jQuery is not defined
default.js:1
Uncaught ReferenceError: BTCJ is not defined jquery.easing.1.3.js:39
event.returnValue is deprecated. Please use the standard event.
preventDefault() instead.

ezt találtam hibaként. ez okozhat megjelenési hibát?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4253 Írta: Pappy
500 - Hiba történt.
JHtml: :jquery nem támogatott. A fájl nem található.

Vissza a vezérlőpulthoz

ezt telepítsem fel joomlára?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4254 Írta: Balázs
Cikkek megjelenítésére ott a beépített Tartalom komponens. Létrehozol egy új menüpontot, amely Cikk típusú, és azon belül kiválasztod a neked megfelelőt.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4255 Írta: Pappy
Ezeket jdownload komponens hiányolta, és arra gondoltam,ez okozhatja a gondot a bt slidernek is, legalábbis ahogy olvasgattam róla. Ezért kédeztem, mert nagyon kellene valami friss híreket megjelenítő komponens vagy modul, ami ki tud venni egy kategóriát, és animálva mondjuk úsztatással valahol megjeleniti a híreket, illetve egyéb újdonságokat. A bt slider erre tökéletes lenne, de nem sikerül meghegeszteni.

Így ha nem megoldható a jquery akkor esetleg egy megbizható, híreket megjelenítő komponenst névről mondhatnál esetleg nekem, és megoldom azzal, amiket eddig próbáltam, szegényesek sajnos
:(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4265 Írta: Pappy
Balázs

Tudnál segíteni megoldani nekem a jquery problémát?

Találtam olyan kiegészítőket amik mondjuk mellőzik végül ezt a dolgot, de facebook modult is tettem fel, eddig 3at, és mond a három kéri ezt a működéséhez.
Nem tudok e téren haladni, e nélkül, és még a hírek megjelenítése dolgot sem tudtam megoldani, mert lehet hogy ahhoz is kb ez kéne, de az a kevéssé fontos.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4266 Írta: Balázs
Első tippre sablonhiba. Alapsablon alkalmazása esetén van hibaüzenet?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!