Nem lehet magyarítani a Gantry keretrendszert

Több
5 éve 9 hónapja #13829 Írta: superuser95
Nem lehet magyarítani a Gantry keretrendszert téma létrehozva superuser95 által
Sziasztok! Letöltöttem a "Gantryjoomla-pkg_gantry5_v5.4.23"-t leszedtem hozzá a "hu-hu.com_gantry532" magyarosítást kicsomagoltam a file-okat ide : C:\xampp\htdocs\dani\administrator\language\hu-HU <---de még mindig nem magyarnyelven fut. A kérdésem a következő lenne: Hol tudom a joomla-n belül magyarra állítani a gantryt? Válaszokat előre is köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 9 hónapja #13831 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Nem lehet magyarítani a Gantry keretrendszert
Lehetséges, hogy vmilyen hiba folytán nem olvassa be a Gantry a nyelvi fájlokat. Ellenőrzöm én is.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 9 hónapja #13835 Írta: superuser95
superuser95 válaszolt a következő témában: Nem lehet magyarítani a Gantry keretrendszert
köszi a gyors választ,végül sikerült? nekem sajnos azóta sem működik :/

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 8 hónapja #13840 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Nem lehet magyarítani a Gantry keretrendszert
Itt szerintem, valamilyen Gantry hiba állhat fent.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!