Gantry5 - Új építőelem szekció hozzáadása

Több
8 éve 5 hónapja #8532 Írta: Balázs
Gantry5 - Új építőelem szekció hozzáadása téma létrehozva Balázs által

Előfordulhat, hogy egy weblap építése során nem elegendő az alapértelmezetten beállított építőelem-szekciók száma, így szükségünk van újak létrehozására. De, hogyan is tehetjük ezt meg?

Bővebben...

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8536 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Gantry5 - Új építőelem-szekció hozzáadása
Épp a napokban jutottam el odáig, hogy szükségem volt új szekció létrehozására a G5 sablonban... :)
A Gantry 5 teljes dokumentációja teljeskörűen bemutatja a G5 „lelkivilágát”, érdemes tanulmányozni annak, aki komolyabban kíván foglalkozni e témával.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #9065 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Gantry5 - Új építőelem-szekció hozzáadása
Ez mind szép és jó, viszont ezzel csak a pozíciót adjuk hozzá.
Az új pozíció beállításaihoz a Gantry 5 admin felületén a "Styles" menüpontban megjelenik ugyan, de a háttér és előtér (betű) színét itt hiába állítom, az nem érvényesül.
Ehhez úgy látszik még valahol máshol is tudomására kellene hozni a Gantry 5 rendszernek, hogy a sablon egy új szekcióval bővült.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #9067 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry5 - Új építőelem-szekció hozzáadása
A kiemelt kék részben egy konténer és egy pozíció is hozzáadásra került.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #9068 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Gantry5 - Új építőelem-szekció hozzáadása
Ugyanígy csináltam én is, a szekció és benne a pozíció is megvan.
Code:
version: 2 preset: image: gantry-admin://images/layouts/2-col-right.png layout: /fixedside/: - system-social /header/: - [logo 30, position-header 70] /navigation/: - menu /showcase/: - position-showcase /feature/: - position-feature /container-main/: - - main 80: - position-breadcrumbs - system-messages - system-content - sidebar 20: - position-sidebar /bottom/: - position-bottom /subfeature/: - position-subfeature /footer/: - position-footer /copyright/: - [copyright 40, spacer 30, branding 30] offcanvas: - mobile-menu structure: sidebar: subtype: aside block: fixed: 1
Ennek ellenére, hiába adok meg bármilyen háttér- és előtérszínt a 'Styles' lapon, csak annyi hatása van, mint a falra hányt borsónak.
Az így berakott szekcióban lévő modulpozíciókat csak a custom.scss-ben tudom színezni.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Zotius által. Indoklás: kiegészítés

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!