Eltünt profil képek

Több
5 éve 2 hónapja #14438 Írta: csigafi
Eltünt profil képek téma létrehozva csigafi által
Sziasztok

Volt egy joomla migrálás.
Nem is volt semmi gond amíg nem frissitettem le a kunena és a community builder plugineket
ezután eltűntek a profil képek. Sajnos 1xre frissitettem le mind 2 őt így nem tudom melyik okozhatta a hibát. Kikapcsolattam a CM et a profil képek akkor sem jelentek meg.
Sajnos az újabb kunena-ban már nem érhető el ingyenesen a Blue Eagle ezért át kellet térni a crypsisb3 vagy a crypsi re mindegy melyik van használatban.
Viszont széppen megjelennek azok a képek amik a régebbi fórrumhozászolásokba lettek link vagy beszúrassál hozzáadva a tartalomhoz.

Feltőltőtem egy új profilképpet az megjelenik szépen. útvonal szempontjából odamentette ahol a tőbbi felhasználó profilképpe is megtalálható az images/comprofiler/7100_ae9aa.jpg. Azonban azok mégsem jellennek meg. Megnéztem a képek megjeleniése engedélyezve van a sablonokban a kinena és az alapsablonban is.

Nem tudom esetleg valami adatbázis gond lehet?

Mellékeltem egy képet

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14439 Írta: Motoros
Motoros válaszolt a következő témában: Eltünt profil képek
"adatbázis gond lehet?"

7100_ae9aa.jpg és az Eltünt-profil-kép.jpg (id-k) összevetésével kiderülhet. Vélhetőleg táblák is módosultak.

Esetleg a frissítés előtti mentett adatbázist más előtaggal töltsd vissza, úgy könnyebb az összehasonlítás!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14446 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Eltünt profil képek
Nem egyértelmű a hiba. Magában a fórumban működnek a képek és csak a Kunena legfrissebb hozzászólások modulban nem?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14449 Írta: csigafi
csigafi válaszolt a következő témában: Eltünt profil képek
Igen minden más kép megvan csak a profil képek tűntek el.
A szerveren megvannak.
Az útvonal is ugyan az maradt az adatbázisban.
Most azóta még nem foglalkoztam vele. lehet valami egészen apró dolog csupán csak. Gondoltam kunena tőrlésre vagy CB törlésre és aztán visszatelepítem de még nem foglalkoztam vele eddig. Bár ez a művelet kockázatos is lehet :-)
Sajnos a sablonról időközben kiderült hogy nem hajlandó a kide chattel együtt dolgozni. Hát az ember azért nem ezt várná egy fizetős sablontól. Na de mindegy ezt a részét át tudom hidalni másképp is majd.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!