500-as hiba Joomla! 3.9 verzióra történő frissítés közben

Több
5 éve 4 hónapja #14258 Írta: Konyo
Üdv,

Olyan problémával kerültem szembe, hogy van 3 joomla oldalam, ebből 2 teljesen simán fel frissült a 3.9.0-ás verzióra ám a legnagyobb és legtöbbet nyomkodott valamiért a frissítés elindítása után 500-as hibára ugrik és nem végzi el a frissítést. Az oldal rendben betöltődik én más rendellenességet nem találtam.
.htacces file-t már korábban módosítottam ahogy egy korábbi cikkben is láttam mert volt már, hogy frissítés után ugrott 500-as hibára de ez most más mert le sem frissít.

Találkozott már valaki hasonlóval?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 4 hónapja #14259 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: 500-as hiba Joomla! 3.9 verzióra történő frissítés közben
A hibakiíratást szerintem mindenképp állítsd a maximumra, hogy előjöjjenek a problémák.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 4 hónapja #14260 Írta: Konyo
Konyo válaszolt a következő témában: 500-as hiba Joomla! 3.9 verzióra történő frissítés közben
Az lehet probléma, hogy 3.8.12-esen van még és nem a 3.8.13-on? Ezt most vettem észre.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 4 hónapja #14261 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: 500-as hiba Joomla! 3.9 verzióra történő frissítés közben
Itt a konkrét hibát kellene kinyerni a nagyobb hibakiíratási szinttel, hogy megtudjuk. hogy mi dobja.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 4 hónapja #14262 Írta: Konyo
Konyo válaszolt a következő témában: 500-as hiba Joomla! 3.9 verzióra történő frissítés közben
Cpanel-en keresztül sikerült frissítenem, valószínűleg méret probléma volt a feltöltésénél.

Köszönöm a segítséget.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!