Joomla frissítése proxy mögül

Több
6 éve 1 hónapja #13167 Írta: Aaky
Joomla frissítése proxy mögül téma létrehozva Aaky által
Sziasztok!

Joomla 3.5.1-et szeretnék frissíteni a 3.6.5 verzióra, a fájlok közvetlen felülírása módszerrel. Jelenleg ezt a verziót írja a legfrissebbnek az admin felület, pedig ha jól látom van már 3.8.4-is, na de mindegy. Majd kúszok onnan megint feljebb. Mikor rányomok a frissítés telepítése gombra a következő hibaüziket kapom.

Figyelmeztetés
JFTP: :írás: Hibás válasz

Üzenet
Nem sikerült letölteni a frissítési csomagfájlt

FTPn már minden mappát és fájlt írhatóvá tettem.
Proxy mögött vagyok, az be van állítva a globális konfigurációban.
Mi lehet a gond?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #13172 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla frissítése proxy mögül
Gyakorlatilag arról van szó, hogy a rendszered utoljára akkor tudott kilátni a frissítő szerverekre, mikor a 3.6.5 volt a legfrissebb. Ilyen esetekben a kisebb lépésköző csomagfeltöltéssel lehet szerintem leggyorsabban felfrissíteni a rendszert. Pl. 3.5+ -> 3.6 -> 3.7 -> 3.8+

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 1 hónapja #13173 Írta: Aaky
Aaky válaszolt a következő témában: Joomla frissítése proxy mögül
Köszi a választ.
Értem amit írsz, nem is az a gond, hogy milyen verziót akarna letölteni, hanem hogy nem tudja a fentebb írt hibák miatt.

Manuálisan valamilyen update nem létezik?

Ha az FTP-n a tmp könyvtárba másolom a letöltött frissítő fájlt azt mondja az XML fájl nem található.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 1 hónapja #13174 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla frissítése proxy mögül
How to solve “JFTP Bad response” in Joomla: www.ipserverone.info/applications/joomla...-response-in-joomla/

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!