3.7.2 frissítés után cikk mentése nem megy

Több
6 éve 10 hónapja #12018 Írta: jemie
3.7.2 frissítés után cikk mentése nem megy téma létrehozva jemie által
Sziasztok!
3.7.2-re frissítés után a módosított cikk mentésekor invaild parent üzenet érkezik. A cikket ugyan elmenti amit én nem tudtam, úgyhogy lett belőle vagy tíz...
Szóval mit lehet ez ellen tenni?

jemie

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 10 hónapja #12020 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: 3.7.2 frissítés után cikk mentése nem megy
És tudod más cikk esetében is reprodukálni a problémát?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 10 hónapja #12022 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: 3.7.2 frissítés után cikk mentése nem megy
Most gyakorolgatok. Tulajdonképpen három tartalom kategóriában csinálja ezt a mutatványt. A többiben semmi gondja. Ha átírom a kategória aliast akkor viszont ott is elmenti. Néztem azt is, hogy a cikk aliasa nem-e egyezik meg a kategóriáéval de nem. Bár ennek sem lenne,hogy gond legyen.
Az adatbázis is naprakész,illetve maximális hibajelentésnél sincs gond.

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 10 hónapja #12023 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: 3.7.2 frissítés után cikk mentése nem megy

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jemie

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 10 hónapja #12024 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: 3.7.2 frissítés után cikk mentése nem megy
Igen, közben nekem is eszembe jutott ez a lehetőség és valóban ez volt a megoldás és arra is rájöttem miért, ugyanis tegnap egy komplett menüt áthelyeztem egy másikba. Valószínüleg ez miatt volt egy kis akadás.
Köszi

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!