Joomla! 3.5-re való frissítéskor duplicate entry hiba

Több
8 éve 6 napja - 8 éve 6 napja #9305 Írta: Zotius
Nálam is majdnem mindenhol. Azért egy pillanatra megtelt a nadrág, amikor az alábbi hibaüzenettel kiakadt a telepítő:

Megszakítottam a böngésző címsorában a lekérést, aztán érdekes módon, mintha minden rendben lenne, visszajött az admin képernyő.
Utána még jelzett pár frissítést (nyelv, gantry5, hydrogen, stb) - és, hogy ne lehessek teljesen nyugodt, még egyszer pofán vágott egy újabb hibaüzenettel:

Nem is tudom... Ezentúl ez lesz a trendi, hogy egy pillanatra mindig besz@ratjuk az admint??? :O
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 napja Zotius által. Indoklás: kiegészítés

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 6 napja #9306 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5-re való frissítéskor duplicate entry hiba
DB fix?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 6 napja #9307 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5-re való frissítéskor duplicate entry hiba
Kattintottam rá, de utána ismételten megjelent az üzenet, így rejtély, hogy egyáltalán kijavította-e a hibát.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 napja #9317 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5-re való frissítéskor duplicate entry hiba
Ezt az inernal server errort nálam csak három oldalnál játszotta el, az egyik túlélte, a másikon az admin panel szállt el, ftp-s frissítéssel javítottam, meg egy oldal fullra megállt.

Ha jól értem összekeveredtek a táblák
Most kivételesen van napra kész adatbázis mentésem is, de nem sikerül visszaimportálni, mert mindig a harmadánál megszakad a kemény 2,2 MB-ba zippelt adatbázisom. Azt hiszem azt az oldalt is elviszem másik szolgáltatóhoz.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 napja - 8 éve 5 napja #9318 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5-re való frissítéskor duplicate entry hiba
Be akartam szúrni a hibát, de nem engedte az oldal, gondolom a kódszűrés miatt.

Itt elolvashatjátok, amíg ki nem javítom.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 napja csicsa55 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!