Joomla! 3.5-re frissítéskor invalid ajax data hiba

  • Ati
  • Ati profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hete #9343 Írta: Ati
Reggelt.

Adott egy oldal, amin eddig joomla 3,4.8 futott. Frissíteni akartam 3.5-re. Rámegyek a frissítésre ott megjelenik a frissítési lehetőség, rákattintok, elődob egy ablakot, hogy ERROR invalid ajax data és jópár sornyi kódot a főoldalról, ezt leokázom, lekezd forogni a kör, de onnét nem megy tovább..
Hogyan tudnám orvosolni a hibát?
Köszi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 3 hete #9348 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5-re frissítéskor invalid ajax data hiba
Megnéztem, a forrást amit küldtél avval nem vagyunk okosabbak amit küldtél. Annyit találtam, hogy ez a probléma másnál is már előjött régebbi verziók frissítésekor. Én annyit javasolnék, hogy a teljes frissítőcsomagot töltsd le, majd másold be a tmp mappába, és a telepítés résznél válaszd a könyvtárból való telepítést, majd ott ad meg az új könyvtár teljes elérését.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • Ati
  • Ati profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hete #9350 Írta: Ati
Ati válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5-re frissítéskor invalid ajax data hiba
Figyelmeztetés
JInstaller: :Telepítés: Nem található XML-telepítőfájl
Hiba
Nem található telepítőcsomag

Pedig a joomla frissítésnél található linken töltöttem le, ki is tudom csomagolni, de csomagfileból, mappából, url címről való telepítésnél is hibát dobja.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 3 hete - 8 éve 3 hete #9353 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5-re frissítéskor invalid ajax data hiba
Ha minden kötél szakad, akkor Method C: Upgrading from Joomla 3.4.x to 3.5

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hete Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • Ati
  • Ati profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hete #9383 Írta: Ati
Ati válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5-re frissítéskor invalid ajax data hiba
Köszi az infókat, de találtam egy még egyszerűbb megoldást. Fogtam a 3.5ös fileokat és felülírtam, igaz még csak localon próbáltam, de eddig semmi gond vele.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hete - 8 éve 2 hete #9385 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla! 3.5-re frissítéskor invalid ajax data hiba
Amit belinkeltem (C metódus) az is erről szól.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hete Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!