2.5-ről 3.4.1-re migrálás után a Remember me kikapcsolásakor hibaüzenet

Több
9 éve 3 hete #7183 Írta: labor
Ez jelenik meg:

Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /home/{...}/public_html/plugins/content/gmapfp/gmapfp.php on line 17 Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /home/{...}/public_html/plugins/content/gmapfp/gmapfp.php on line 17 Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /home/{...}/public_html/plugins/content/gmapfp/gmapfp.php on line 17 Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /home/{...}/public_html/plugins/content/gmapfp/gmapfp.php on line 17 Warning: require_once(/home/{...}/public_htmlDScomponentsDScom_gmapfpDSmodelsDSgmapfp.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/{...}/public_html/plugins/content/gmapfp/gmapfp.php on line 17 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/{...}/public_htmlDScomponentsDScom_gmapfpDSmodelsDSgmapfp.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/{...}/public_html/plugins/content/gmapfp/gmapfp.php on line 17

Ráadásul a websiten is ez jelenik meg.
Lehet ezt javítani?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete #7184 Írta: freepetya

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #7185 Írta: labor

freepetya írta: stackoverflow.com/questions/18503023/joo...ndefined-constant-ds

Ártatlan kezdőként nekem ez sok :-)
Esetleg tömören és magyarul nagy kérés volna?
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete labor által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete #7186 Írta: freepetya
A hiba amiatt van mert a joomla 3. -ból kivették a DS konstanst viszont nálad a hibaüzenetben szereplő plugin erre hivatkozik. Két lehetőség van. A plugint kikapcsolod, vagy a mellékelt leírás szerint beilleszted a megadott sort. A frissítést egyébként célszerű úgy végezni, hogy minden kiegészítőt kikapcsolsz. Egyéb iránt mindenképpen frissítened kell a használt kiegészítőket joomla 3 kompatibilis verzióra.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #7187 Írta: labor
Megpróbáltam kikapcsolni a plugint, de ha az admin bármelyik belső oldalához szeretnék hozzáférni, ugyanezt a hibaüzenetet kapom. Az admin menü működik, de például a Beépülő kezelőben bármelyik plugint próbálom megnyitni, ugyanezt a hibaüzenetet kapom. Sőt most látom, hogy a websiton is ez látszik :woohoo: .

A beillesztést még meg tudom oldani, de melyik fájlba kell beilleszteni?

A frissítés "lépésről lépésre" leírásban sajnos nem szerepelt, hogy kapcsoljam ki az összes plugint...

(Míg el nem felejtem: nagyon köszönöm az eddigieket!)
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete labor által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #7188 Írta: Zotius
Az általad bemásolt hibaüzenetben láthatóak szerint ez a GMapFP komponens miatt van.
Szerintem telepítsd ennek a Joomla 3.x-hez készített változatát a 2.x-es helyett.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!