Joomla! 3 frissítéskor ERROR: The archive file is corrupt, truncated or archive parts are missing hiba

Több
9 éve 4 hónapja #6550 Írta: Isodius
Sziasztok!

Pontról pontra követtem a Joomla! 2.5 - 3.x migrálás lépésről lépésre című útmutatót, azonban a frissítésnél a következő hibajelzésbe botlottam: ERROR: The archive file is corrupt, truncated or archive parts are missing
Ennek mi lehet az oka?
Ezt megkerülendő, a bővítménykezelőből is fel tudom telepíteni a frissítő csomagot?
(Egyelőre EasyPHP alatt kísérletezgetek, ez még nem az éles oldal.)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 4 hónapja #6551 Írta: Balázs
Pontosan mikor kaptad ezt a hibaüzenetet?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Több
9 éve 4 hónapja #6552 Írta: Balázs
Közben megnéztem, ezt a hiba üzentet akkor kaphatod, ha nincs beállítva megfelelően a tmp könyvtár.

1. Létezik-e tmp könyvtár a gyökérben?
2. A Globális konfiguráció -> Kiszolgáló -> Kiszolgáló beállításai -> Ideiglenes mappa elérési útja be van-e megfelelően állítva?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Isodius

Több
9 éve 4 hónapja #6553 Írta: Isodius
Közben én is keresgéltem a neten, és lehetséges hibaként ezt a tippet már megtaláltam. A tmp könyvtár útvonala valóban nem volt jól beállítva. Csakhogy hiába javítottam az útvonalat, a hiba nem szűnt meg. Maga a hiba rögtön akkor jelentkezik, amikor a frissítés letöltése elindulna. Szóval mégis igazad lesz, és valahol a tmp könyvtárral van a gond. Hol kell esetlég még állítanom?

Több
9 éve 4 hónapja #6554 Írta: Balázs
Minden zöld?
Adminisztráció -> Webhely -> Rendszerinformáció -> Könyvtárengedélyek

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Isodius

Több
9 éve 4 hónapja #6555 Írta: Isodius
Igen, ott minden írható.
Viszont bekukkantottam a tmp könyvtárba, és érdekes módon, maga a fájl létrejött, de 0 kb mérettel. Úgyhogy "csaltam", és manuálisan letöltöttem, majd a tmp könyvtárbeli fájlt felülírtam. És láss csodát, így már települ a frissítés.