Joomla 2.5.28-ról 3.3.6-ra frissítés után pár napig jó, aztán "Az oldal nem megfelelően van átirányítva"

Több
9 éve 3 hónapja #6226 Írta: djold
Nekem végigviszi, de pl. a fizetési módot nem engedi lementeni és a végén dob egy hibaüzenetet is, amit a visszaigazoló email-be is belerak:
Undefined property: TableVendors::$vendor_phone in /web/kvartett/webshop/components/com_virtuemart/views/invoice/tmpl/mail_html_footer.php on line 38

Úgy látszik az adatbázis táblákat mégsem sikerült mégsem megfelelően átalakítania a frissítésnek..
"VirtueMart 3 uses a slightly changed database layout of VM2. The database conversion is done automatically by the installer. The native customfields (except the stockable plugin) are automatically converted to the new system."

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hónapja #6227 Írta: djold
Az átirányítási probléma egyébként az új sublayout technika miatt volt, amiről írnak is a frissítés kapcsán:
docs.virtuemart.net/tutorials/installati...to-virtuemart-3.html

Azért hozzátehették volna hogy erre figyelni kell.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hónapja - 9 éve 3 hónapja #6228 Írta: Balázs
Lehetséges, hogy célszerűbb lett volna várni még néhány kiadást, hogy véglegesen kiforrja magát - így is a kiadás után rögtön ugrott egy pár verziót mivel előjött egy csomó olyan hiba, ami a teszteléskor nem mutatkozott. A VM-nél csak az a biztos, ha nem frissítesz. :)

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hónapja #6229 Írta: djold
Igen, bennem is ez fogalmazódott meg. Mondjuk a működő áruházakat nem is frissítettem be, de ez még fejlesztés alatt van, gondoltam megnézem milyen a VM3. Akkor egyenlőre még várunk vele kicsit..

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hónapja #6236 Írta: djold
Felraktam egy zsír új J3-at és egy VM3-at. Telepítettem a példaadatokat és így elsőre minden gond nélkül megy benne. (A template override könyvtárait (ext, html) célszerű kitörölni, mert az általam használtban volt és abban még a VM2 fájlait módosították.)

A konklúzió hogy a migrálás VM2-ről VM3-ra még nem az igazi, de egy új áruházat már érdemes ebben fejleszteni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!