Hogyan frissíthetek Joomla! 1.6-ról a legutolsó verzióra?

Több
10 éve 2 hete #4586 Írta: perneky
Erre én is gondoltam már, a webhelyen is megoldható, mert tükör adatbázison teszt körülmények között csinálom.
Azonban kérdés, ha megtalálom, hogy melyik verziónál akad le, akkor hogyan tovább??? Van megoldás vajon? A bejelentkezési problémával vajon összefügg?
Az idő viszont egy kicsit sürget, mert az 1.6.0 -s verziót túlterheléssel támadják.

Perneky Sándor
www.radiomuzeum.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hete #4587 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hogyan frissíthetek Joomla! 1.6-ról a legutolsó verzióra?
Alapesetben, ha eléred kézi frissítéssel a Joomla! 1.7.4-et, akkor utána elérhető lesz az automatikus frissítő, amely a táblákat is átalakítja a Joomla! új verziójának megfelelően. Ezt próbáld ki, ha ez se működik, akkor más úton kell megközelíteni a probléma forrását.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: perneky

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hete #4588 Írta: perneky
perneky válaszolt a következő témában: Hogyan frissíthetek Joomla! 1.6-ról a legutolsó verzióra?
Hétfő megkérem a szolgáltatómat, hogy ismét tegye vissza az 1.6.0-s élő adatbázist és én elkezdem telepíteni akkor az alapot (1.6.0-t). :(

Meg tudod mondani, hogy az 1.6.0 után milyen lépésekben szabad/érdemes/kell frissíteni?
1.6.5 - 1.7.4?? - 2.5.18 - 3.2.2 - 3.2.3 ??

Perneky Sándor
www.radiomuzeum.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hete #4589 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hogyan frissíthetek Joomla! 1.6-ról a legutolsó verzióra?
Próbáld meg verziónként felmásolgatni 1.7.4-ig. Itt a Joomla! frissítése komponens automatikusan felfogja tolni 2.5.x-re, ha leindítod. Ezek után esetleg tesztelhetsz. Majd a beépített frissítő komponensben váltanod kell hosszútávú verzióról rövidre, és ezek után fog majd felfrissíteni 2.5.x-ről 3.2.x-re.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hete #4592 Írta: perneky
perneky válaszolt a következő témában: Hogyan frissíthetek Joomla! 1.6-ról a legutolsó verzióra?
Üdv,

nem tudom érdemes-e csak a 3.2.3 -r újratelepíteni a probléma esetleges megoldása végett, mielőtt az alapokhoz megyek vissza??

Két lehetőség kínálkozik:
1. az instalation könyvtárakt aktívvá tenni és a meglévő file-okkal instalálni?
2. minden file-t törölni és újra indítani az egész telepítést?

Perneky Sándor
www.radiomuzeum.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hete #4593 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hogyan frissíthetek Joomla! 1.6-ról a legutolsó verzióra?
Igazából, rajtad múlik, hogy milyen más megoldásokat próbálsz meg mellette. Lehet, hogy az a módszer sem segít, amelyt én javasoltam. Ki kell próbálni őket, és ha nem válik be, akkor maximum ötletelünk tovább.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!